Pełnia Księżyca Wilka

pelnia ksiezyca

pelnia ksiezycaOkreślenia kolejnych pełni Księżyca odnoszą się do zjawisk, które w takcie ich występowania zazwyczaj zachodzą w przyrodzie. Styczniowa pełnia nosi nazwę Księżyc Wilka, gdyż w środku zimy – w czasie mrozów i głębokich śniegów – wilki zakradały się do wiosek w poszukiwaniu pożywienia.
Pełnia Wilczego Księżyca to odpowiedni czas na rytuały ochronne, oczyszczające oraz zwiększające naszą siłę. Aby oczyścić ciało, ducha i duszę, wykorzystaj sól morską. Od wieków odgrywa ona ważną rolę w magii i religii. Nie pozwól, by zabrakło jej w twoim domu. Sól bowiem neutralizuje i eliminuje wszelką negatywność. Dodaj jej do kąpieli, a wspomoże ona proces oczyszczania i leczenia oraz doda ciału wigoru.
W zależności od dnia tygodnia rytualne kąpiele wykazują różne moce. Kąpiel brana tuż przed snem w poniedziałki zapewni prorocze sny. Ta wtorkowa zwiększy w nas pasje, środowa wzmocni intelekt, a czwartkowa przyciągnie do nas pieniądze. Kąpiel piątkowa z kolei pomoże znaleźć lub zintensyfikować miłość, sobotnia sprowadzi na nas spokój i spotęguje wspomnienia, również z przeszłych wcieleń, zaś niedzielna wzmocni siły i zdrowie. Kąpiel przed rytuałem oczyści i właściwie nas przygotuje do dalszych magicznych działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*