Jak naładować się pozytywną energią, skoro codziennie doświadczamy wielu stresów i przykrych sytuacji? Wspaniałą pomocą będzie oczyszczanie energetyczne organizmu za pomocą wizualizacji wodospadu. Wypróbuj sama!

Jak naładować się pozytywną energiąPrzygnieciona obowiązkami dnia codziennego, stresującą pracą, krzykiem dzieci, narzekaniem męża, masz czasem ochotę zniknąć – choćby na chwilę, po to, aby zregenerować siły oraz oczyścić swój umysł i aurę. Istnieje na to prosty sposób – posłuż się swoim zmęczonym umysłem i skorzystaj z mocy swojej wyobraźni. Wspaniałą pomocą będzie oczyszczanie energetyczne za pomocą wizualizacji „wodospad”, a więc swobodnie, pionowo spadającej wody. Opierając się na tym wyobrażeniu, poczujesz, jak twoje myśli uwalniają się od krępujących ich więzów, a poziom stresu gwałtownie spada. Odkryjesz tak naprawdę, jak naładować się pozytywną energią.

Wystarczy, że zamkniesz oczy, odprężysz ciało, a oczami wyobraźni powędrujesz  tam, gdzie ciepłe promienie słoneczne będą ogrzewać twoją twarz i ciało. Wyobraź sobie, jak słońce wnika w twoje serce, napełnia je spokojem, radością i szczęściem. Rozejrzyj się wokół i dostrzeż nasyconą zielenią trawę, cudowne, wielobarwne kwiaty, radosny świergot ptaków. Zobacz przed sobą wodospad – piękny, krystalicznie czysty, migocący. Usiądź pod nim, napawaj się jego widokiem. Niech twoim celem będzie ta wizualizacja „wodospad”. Potem poddaj się jej i zadbaj o oczyszczanie energetyczne  – wejdź do tej nęcącej wody – poczuj to orzeźwienie, świeżość i nieskazitelność. Zmyj z siebie troski całego dnia, spójrz, jak życiodajna woda usuwa z twojego ciała i duszy negatywne wpływy i napięcia.

To, jak długo pozostaniesz pod wodospadem, zależy tylko od ciebie i twoich potrzeb.  Mogą to być zarówno dwie minuty, jak i kilka godzin. Będziesz wiedziała, kiedy ukończyć tę wizualizację „wodospad”, gdyż poczujesz w sobie regenerującą siłę i moc oczyszczania energetycznego tak wielkie, że – pełna energii i chęci do życia – z ochotą wrócisz do domu.

A pamiętając, że nie istnieje nic bardziej pozytywnego niż CzaroMarownik 2018 – kalendarz księżycowy, otwórz go na dowolnej stronie, zainspiruj się cytatem motywacyjnym i przeczytaj pierwszy artykuł. Dobry humor gwarantowany 🙂 Pssst a potem sięgnij po kostkę cukru – cukier przynosi szczęście 😉