Oczyszczanie domu białą szałwią jest niezwykle proste i pozwala dokładnie oczyścić mieszkanie z negatywnych energii i zabezpieczyć je oraz domowników przed wszelkimi czarami i bytami astralnymi. Zobacz, jak skorzystać z mocy suszonej białej szałwii.

Oczyszczanie domu białą szałwią

Jeśli chcesz zapalić szałwię, skorzystaj z kadzielnicy albo popielniczki. Biała szałwia osiąga wysoką temperaturę podczas spalania i ryzyko oparzenie jest wysokie. Najlepiej jest podpalić liście, następnie zgasić ogień i dymem rozpocząć oczyszczanie domu białą szałwią. Może się zdarzyć, że żar wygaśnie, wówczas należy raz jeszcze podpalić liście szałwii.

Aby użyć białej szałwii w pęczku, podpal jej końcówkę i po rozpaleniu zdmuchnij płomień, aby pozostał tylko tlący się dym. Teraz możesz okadzać nim osoby i pomieszczenia. W drugiej ręce możesz trzymać miseczkę lub talerzyk na opadający z szałwii popiół. Możesz również położyć szałwię na nim i obejść oczyszczane mieszkanie. Pamiętaj, jeśli szałwia zaczyna przygasać, kilka okrężnych ruchów dłonią ponownie ją rozżarzy.

Uważa się, że im częściej gaśnie zapalona szałwia, tym bardziej zanieczyszczona jest przestrzeń i tym częstszego oczyszczania wymaga.

Przed oczyszczaniem domu białą szałwią najpierw dokładnie go wysprzątaj. Potem pozamykaj wszystkie okna i okadź każde pomieszczenie, zaczynając od piwnicy, a kończąc na strychu, poruszając się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Następnie należycie je wywietrz. Ulatniający się z białej szałwii dym zabierze ze sobą negatywne energie.

Oczyszczanie domu białą szałwią jest tym łatwiejsze, że biała szałwia łatwo dostępna. Możesz ją kupić w pęczkach lub w postaci zasuszonych listków, które bez trudu rozpalisz, np. w większej muszli. Jeśli chcesz skorzystać z węgla trybularzowego, wystarczy rozżarzyć go w miseczce z piaskiem i wrzucić na niego skruszone w dłoni listki szałwii. Jeżeli tlące liście zaczną przygasać, kilka okrężnych ruchów dłonią ponownie je rozpali. Aby użyć szałwii w pęczku, podpal jej końcówkę i zdmuchnij płomień, aby pozostał tylko tlący się dym. Trzymając talerzyk pod tlącym się pęczkiem, ochronisz świeżo wysprzątane mieszkanie przed spadającym popiołem. Możesz również położyć szałwię na talerzyku i tak obejść oczyszczane mieszkanie. Aby zgasić palącą się szałwię, przyciśnij ją do talerzyka dymiącym końcem i przyduś ogień.

Tu kupisz biała szałwia do oczyszczania, a jak już się oczyścić, sprawdź, jak naładować się pozytywną energią 🙂